Populiariausių pigių skrydžių aviakompanijų bagažo taisyklės

Šiame straipsnyje supažindinsime jus su populiariausių iš Lietuvos oro uostų skrydžius vykdančių pigių skrydžių aviakompanijų bagažo politika. Stengiamės šį sąrašą reguliariai tikrinti ir atnaujinti. Paskutinį kartą jis tikrintas 2023.10.12. Prieš skrydį rekomenduojame patikrinti ar neatsinaujino bagažo politika oficialiame aviakompanijos puslapyje. Šiame straipsnyje rasite nuorodas į šiuos puslapius.

Ryanair bagažo taisyklės

Visi Ryanair keleiviai be išimties nemokamai gali su savimi turėti 40x20x25cm matmenų neviršijančią kuprinę ar krepšį. Šį bagažą galima pasiimti į lėktuvo saloną ir jis turi tilpti po sėdyne.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą išsipirkę keleiviai papildomai (be jau minėto krepšio) gali pasiimti 55x40x20cm ir 10 kilogramų svorio neviršijantį lagaminą. Jį taip pat galima pasiimti į lėktuvo saloną ir jis turi tilpti į spintelę virš keleivių galvų.

Ryanair keleiviai taip pat gali išsipirkti ir papildomą bagažą, kuris turi būti atiduotas oro uoste prie registruoto bagažo stalelio. Ryanair siūlo 2 bagažo dydžius – iki 10 kilogramų ir iki 20 kilogramų registruotą bagažą. Pasitikrinti ar nepasikeitė aviakompanijos bagažo politika galite čia.

Wizz Air bagažo taisyklės

Visi Wizz Air keleiviai be išimties nemokamai gali su savimi turėti 40x30x20cm matmenų neviršijančią kuprinę ar krepšį. Šį bagažą galima pasiimti į lėktuvo saloną ir jis turi tilpti po sėdyne.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą išsipirkę keleiviai papildomai (be jau minėto krepšio) gali pasiimti 55x40x23cm ir 10 kilogramų svorio neviršijantį lagaminą. Jį taip pat galima pasiimti į lėktuvo saloną ir jis turi tilpti į spintelę virš keleivių galvų.

Wizz Air keleiviai taip pat gali išsipirkti ir papildomą bagažą, kuris turi būti atiduotas oro uoste prie registruoto bagažo stalelio. Ryanair siūlo 4 bagažo dydžius – iki 10 kilogramų, iki 20 kilogramų, iki 26 kilogramų ir iki 32 kilogramų registruotą bagažą, kurio matmenys negali viršyti 149x119x171cm. Pasitikrinti ar nepasikeitė aviakompanijos bagažo politika galite čia.

airBaltic bagažo taisyklės

Visi airBaltic keleiviai be išimties nemokamai gali su savimi turėti 55x40x23 matmenų neviršijantį bagažo vienetą ir mažą krepšį iki 30x40x10cm dydžio. Bendras šių dviejų bagažo vienetų svoris negali viršyti 8 kilogramų.

Registruoto airBaltic bagažo dydis negali viršyti 100x50x80cm ir 23 kilogramų svorio. Registruotas bagažas turi būti atiduotas oro uoste prie registruoto bagažo stalelio. Pasitikrinti ar nepasikeitė aviakompanijos bagažo politika galite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *